www.toptanlokum.name.tr

İstanbul ve türkiye genelinde  lokum üreticisi olan birçok firma olmakla beraber, bu üretici firmalar arasında çok iyi olanlar  buna karşılık kalitesiz üretim yapan firmalar da bulunmaktadır.

o nedenel toptan lokum istanbul alımlarınızı hangi firmalarda yapacağınız konusunda iyi araştırma yamanız gerekmektedir.

Her lokum üreticileri standart üretim yapmamaktadırlar, çünkü lokum firmaları istabul  için gerekli olan bir TSE standardı  bulunmmaktadır.

 

bunların arasında lokum ihracatı yapan firmalar için bizi arayabilirsiniz.

 

 

 

 

İhracat müdürü

Bir ihracat müdürü özellikle hangi dillerde konuşan yabancı müşterilere hitap etmek istiyor ise, o müşterilerin dilini konuşuyor olmak zorundadır.

İkinci kademe olarak da, çalıştırdığı elemanların kullandıkları dilleri de biliyor olması kendisi ve şirketi için büyük bir avantajdır.

İhracat konusunda bu güne kadar binlerce yabancı müşteri bulmuş bir kişi olarak, bizim açımızdan yurtdışından müşteri bulmak çok kolay, önemli olan , üreticinin ürününün ve fiyatının dış pazara uygun olup olmadığının bilinmesidir. Ayrıca, ihracatın gerekleşmesi içinde üretim zamanı, müşteriye gösterilen ilgi ve müşterinin problemlerine çözüm bulmanın da ihracatın gerçekleşmesine büyük etken olduğunu söyleyebilirim.

İhracat yapmak istiyorsunuz, ve daha fazla müşteriye ihtiyacınız var ise,

bulmadan önce ..... arayınız 0541-3112121 (Yusuf Ertürk-Elektrik-Elektronik müh.)

 

Adres: / İstanbul / Türkiye
Tel: +90- 212- 551 20 59
Fax: +90- 212- 551 34 11  Lazer matbaa kesim bıçakları textile machinery spare parts Turkey

 İletişim Formu

Ad-Soyad:
E-mail:
Telefon:
Adres:
Mesaj:


 
              

 

Copyright © 2009 İstanbul Hosting Merkezi 

Turkish socks manufacturers

 ihracat müdürü   OTOMASYON firmaları, promosyon toptan tişört    VE diğerleri  Private label clothing manufacturer in istanbul Turkeytoptan lokum ihracat yapan firmalar

ta da yurdışından yada Türkiye içinden beğenmiş olduğunuz modellerin aynısını imalat yapabilecek bi

 ikitelli satılık işyeri 3Medikal çeviri